Google Translate

Top brands

Katalog Firm

www.GoPost.pl - operatorzy pocztowi, korespondencja masowa, druk transakcyjny, outsourcing, firmy kurierskie, broker usług kurierskich

Partnerzy

Newsletter

Global Economy

Ważne informacje gospodarcze z Europy na 49 tydzień 2011 roku więcej
Ważne informacje gospodarcze z Polski na 49 tydzień 2011 roku więcej
WIELKI, OSZCZĘDNOŚCIOWY PLAN TUSKA ZAGROŻONY więcej

Po godzinach

 
Wasz typ
 
Wasz typ
 
Wasz typ
 
Wasz typ

O nas

Pocztowokurierski.pl jest pierwszą medialną platformą informacyjną w Polsce poświęconą w całości sektorowi wysyłkowemu.
 
Redakcja jest częścią Wydawnictwa Elamed, jednego z największych w sektorze wydawnictw branżowych w Polsce, gdzie zaangażowanie i praca poszczególnych zespołów redakcyjnych budują kolejne cenione w branżach projekty medialne już od dwudziestu lat. Siłą publikacji Wydawnictwa Elamed jest kompetencja zespołów pracujących nad projektami, oraz niepodważalna wiarygodność i zawartość merytoryczna ściśle podporządkowana możliwości wykorzystania jej w działalności zawodowej odbiorców. 
 

Portal Pocztowokurierski.pl powstał w 2010 roku. Na jego łamach gościmy ekspertów, publikujemy najnowsze wiadomości gospodarcze z rynku krajowego i światowego, ciekawe wywiady, a także informacje o najnowszych wydarzeniach i zjawiskach w branży. Ich tłem są zmiany zachodzące w sektorze usług pocztowych bezpośrednio związane z nowymi technologiami oraz ewolucją potrzeb oraz swobodą wymiany towarowej w Europie, coraz większa rywalizacja wśród operatorów wysyłkowych oraz zbliżająca się liberalizacja prawa pocztowego. Publikujemy panele dyskusyjne grup ekspertów, gdzie profesjonaliści z różnych dziedzin branży kurierskiej i pocztowej wypowiadają swoje opinie na ważne tematy. Zamieszczamy wiadomości dotyczące nowych technologii, korespondencji biznesowej oraz użyteczne poradniki z zakresu zabezpieczania, wysyłki i reklamacji przesyłek.

 

Redakcja jest też organizatorem ogólnopolskiej Konferencji Nadawców Przesyłek Pocztowych i Kurierskich, która odbywa się co roku w Warszawie i jest okazją do spotkania się wszystkich najważniejszych operatorów sektora pocztowego i kurierskiego z managementem e-biznesu i największych firm nadawczych oraz oferujących usługi i nowe technologie ułatwiające działania w sferze dystrybucji przesyłek w Polsce. Daje wiedzę na temat kondycji sektora wysyłkowego i najnowszych trendów na rynku i jest dobrą okazją do zaprezentowania nowatorskich idei, usług i produktów kluczowym przedstawicielom branży.

  

Nasz portal to doskonałe miejsce na zaprezentowanie Państwa oferty sprofilowanej grupie odwiedzających i poprowadzenia efektywnej kampanii reklamowej. W ramach serwisu działa katalog firm, forum, giełda oraz miejsce prezentacji produktów i usług, jako że sektor wysyłkowy funkcjonuje przy pomocy urządzeń, maszyn, technologii, systemów i usług im dedykowanych.

 

Pocztowokurierski.pl jest odwiedzany przez pracowników branży oraz firmy nadające przesyłki i korespondencję biznesową. Ponad połowa internautów trafia do nas poprzez wyszukiwarki, dzięki widoczności serwisu na czołowych pozycjach pod hasłami związanymi z zamawianiem usług kurierskich, jak zostać kurierem czy jak zareklamować przesyłkę. Druga połowa odwiedza nas bezpośrednio, z czego 35% wszystkich odwiedzających to stali bywalcy na naszym serwisie i mamy nadzieję, że grupa lojalnych czytelników, stawiających na jakość i wysoce merytoryczne informacje będzie wzrastać. Najistotniejsze dla nas jest to, że jesteśmy blisko tysięcy firm w Polsce i one właśnie są źródłem weryfikacji rynkowych informacji. To konkretni przedsiębiorcy, właściciele przedsiębiorstw, menadżerowie, technolodzy, handlowcy, specjaliści różnych branż podczas spotkań opowiadają nam o swoich najważnieszych potrzebach związanych z korespondencją i wysyłaniem produktów. Na ich opinii przede wszystkim się opieramy.
 
 

 

..............................................................................................................................................................................................................

 

powrót
drukuj

Z kraju i ze świata

TNT Express uruchamia Centrum Usług Wspólnych w Polsce więcej
Zakupy online: liczy się bezpieczeństwo i czas dostawy więcej
Lewiatan, Polska Rada Biznesu i BCC stają w obronie PGP więcej
Poczta Polska z neokartkami na Dzień Kobiet więcej
Z gitarą na pokładzie więcej

Forum

Przeprowadzka 2017-08-21
16:21:28
Wlasny biznes 2017-08-06
19:29:04
Wylewana olia na samochód 2017-05-31
19:31:25
Co po maturze? 2017-05-15
15:59:47
Jakie meble do biura? 2017-05-11
19:45:25

ROZMOWA Z

Takich studiów jeszcze nie było! - rozmowa z dr. Rafałem Zgorzelskim

Sonda - zabezpieczenia

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.
© 2010. All right reserved.
CMS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito