Google Translate

Top brands

Katalog Firm

www.GoPost.pl - operatorzy pocztowi, korespondencja masowa, druk transakcyjny, outsourcing, firmy kurierskie, broker usług kurierskich

Partnerzy

Newsletter

Global Economy

Ważne informacje gospodarcze z Europy na 49 tydzień 2011 roku więcej
Ważne informacje gospodarcze z Polski na 49 tydzień 2011 roku więcej
WIELKI, OSZCZĘDNOŚCIOWY PLAN TUSKA ZAGROŻONY więcej

Po godzinach

 
Wasz typ
 
Wasz typ
 
Wasz typ
 
Wasz typ

Pakują, zabezpieczają, wysyłają

Galeria GaMa Art

02-09-2011
figurka, której sposób...

Pani Maria Gajek, właścicielka internetowej Galerii GaMa Art opowiada o sposobach na odpowiednie zabezpieczenie dzieł sztuki. Jest to niewątpliwie istotna kwestia, ponieważ każdy przedmiot jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

 

Jako Galeria Internetowa GaMa Art oferujemy klientom fotografię artystyczną, malarstwo, rzeźby i maski afrykańskie, gliniane rzeźby i garnki, witraże. Ze względu na różnorodność oferowanego towaru zwracamy uwagę na dokładność pakowania przesyłek. Bezpieczne opakowanie jest nie do przecenienia w przypadku nietypowych kształtów i rozmiarów oraz często kruchego, delikatnego materiału. Dlatego oprócz rzetelnego dokładnego prezentowania polecanych towarów, priorytetowym zadaniem jest szybkie i bezpieczne dostarczenie klientowi zamówionej rzeczy.


Do wysyłki wykorzystujemy twarde kartony (często tworzymy je sami dopasowując na potrzeby nietypowych rozmiarów przesyłanej rzeczy). Kartom wykładany jest styropianem. Przedmiot (w tym przypadku hebanowa afrykańska rzeźba) owijany jest kilkakrotnie folią bąbelkową i wsadzany do paczki. Wszelkie luzy w
kartonie, dookoła wysyłanego przedmiotu wypełniane są pogniecionym papierem, styropianowymi okruchami lub kartonową makulaturą. przed zamknięciem wszystko przykryte jest styropianową płytką. Przed ostatecznym zamknięciem sprawdzamy czy nie pozostają jakieś luzy. Na koniec paczkę dokładnie oklejamy taśmą.


Na początku działalności mieliśmy dwa przypadki reklamacji w związku z uszkodzeniem przesyłanych przedmiotów. W pierwszym gliniany dzbanek nie doszedł w całości, w drugim od hebanowej rzeźby Masaja ułamała się główka (heban jest drewnem bardzo twardym i ciężkim ale kruchym). Obie reklamacje zostały uznane i Klienci dostali nowy, wymieniony towar. O ile dzbanek wysłany powtórnie był prawie identyczny z rozbitym, o tyle rzeźba była podobna a nie identyczna. Z uwagi na unikatowość proponowanych przez nas przedmiotów wymiana na nowy produkt nie jest prosta. Dlatego bardzo dokładnie staramy się pakować nasze przesyłki. W przypadku bardzo dużych i ciężkich rzeźb i masek, niezmiernie trudnych do bezpiecznego zapakowania zdarzyło się nam osobiście zawieźć je Klientowi.


Paczki wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firm kurierskich. Chcemy również włączyć możliwość korzystania z Paczkomatów.

powrót
drukuj

Z kraju i ze świata

TNT Express uruchamia Centrum Usług Wspólnych w Polsce więcej
Zakupy online: liczy się bezpieczeństwo i czas dostawy więcej
Lewiatan, Polska Rada Biznesu i BCC stają w obronie PGP więcej
Poczta Polska z neokartkami na Dzień Kobiet więcej
Z gitarą na pokładzie więcej

Forum

Przeprowadzka 2017-08-21
16:21:28
Wlasny biznes 2017-08-06
19:29:04
Wylewana olia na samochód 2017-05-31
19:31:25
Co po maturze? 2017-05-15
15:59:47
Jakie meble do biura? 2017-05-11
19:45:25

ROZMOWA Z

Takich studiów jeszcze nie było! - rozmowa z dr. Rafałem Zgorzelskim

Sonda - zabezpieczenia

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.
© 2010. All right reserved.
CMS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito