Google Translate

Top brands

Katalog Firm

www.GoPost.pl - operatorzy pocztowi, korespondencja masowa, druk transakcyjny, outsourcing, firmy kurierskie, broker usług kurierskich

Partnerzy

Newsletter

Global Economy

Ważne informacje gospodarcze z Europy na 49 tydzień 2011 roku więcej
Ważne informacje gospodarcze z Polski na 49 tydzień 2011 roku więcej
WIELKI, OSZCZĘDNOŚCIOWY PLAN TUSKA ZAGROŻONY więcej

Po godzinach

 
Wasz typ
 
Wasz typ
 
Wasz typ
 
Wasz typ

Usługi kurierskie

Uporządkuj swój biznes

30-11-2012
Fot. SendSystem

Przedsiębiorcy prowadzący sklepy internetowe oraz handlowcy wykorzystujący narzędzia Allegro w sprzedaży, powinni znaleźć skuteczne metody zarządzania czasem, aby szybciej dostarczać swoje produkty i usługi. Dla kupujących poprzez Internet liczy się przede wszystkim termin otrzymania zamówionego towaru. Klient po kliknięciu „kupuj” chce mieć finalny produkt błyskawicznie- najlepiej w ciągu 24 h!


Termin wysyłki: „na wczoraj”


Według specjalistów zajmujących się koncepcją zarządzania czasem w przedsiębiorstwie - czas może być kluczową wartością dla danej firmy, z którą wiązać się będzie całościowa strategia działania firmy oraz jej wyniki. Jeśli np. Klient potrzebuje danego produktu lub usługi „na wczoraj” wówczas firma, która szybciej dostarczy produkt będzie atrakcyjniejsza dla odbiorcy, a tym samym bardziej konkurencyjna na rynku. Niejednokrotnie jednak zdarza się, że sklep internetowy to mikroprzedsiębiorstwo, w którym pracuje maksymalnie kilka osób i w toku licznych działań: sprzedażowych, marketingowych, handlowych brakuje czasu na szybką wysyłkę produktów, uporządkowanie danych kontaktowych i inne administracyjne prace, które wpływają na ostateczną jakość obsługi Klienta. Konieczne jest zatem wdrożenie takiego oprogramowania, które z jednej strony ułatwi sprzedaż, z drugiej natomiast uporządkuje dane dotyczące Klientów i zamówień.


Automatycznie czyli lepiej


Jednym z narzędzi, które ułatwiają prowadzenie sklepu internetowego jest program SendSystem głównie z myślą o firmach, które wysyłają dużą liczbę przesyłek kurierskich, listów poleconych, paczek pocztowych. Przy projektowaniu programu wzięto pod uwagę głównie specyfikę sprzedaży w sklepie internetowym oraz poprzez portal aukcyjny typu Allegro. Program umożliwia przygotowanie przesyłki zgodnie z wymogami najważniejszych dostawców pocztowych i kurierskich (m.in Poczty Polskiej, InPost, DPD) - w przygotowaniu moduły kolejnych firm. Każdy użytkownik może zintegrować SendSystem z platformą aukcyjną Allegro, tak by automatycznie pobierać dane dotyczące sfinalizowanych transakcji, a następnie przygotować wysyłkę. Dzięki temu unikniemy czasochłonnego ręcznego wypełniania druków pocztowych.


Monitorujemy na bieżąco


Bardzo istotny z punktu widzenia jakości obsługi Klienta jest moduł Baza wysłanych przesyłek, który umożliwia monitoring wydanych produktów, co jest istotne w przypadku rozpatrywania np. zgłoszeń reklamacyjnych. Osoba odpowiedzialna za kontakt z Klientami ma stały dostęp do panelu, w którym zgromadzone są informacje na temat terminu wysłania przesyłki, jej numeru nadawczego oraz danych adresata. Program posiada również funkcjonalności związane z tworzeniem zestawień wysłanych np. przesyłek poczty polskiej, co będzie pomocne w ocenieniu efektów przedsiębiorstwa w danym okresie czasu. Programy typu SendSystem mogą znacząco podnieść jakość sprzedaży, a co za tym idzie wzmocnić wizerunek firmy jako rzetelnego partnera biznesowego.


Więcej na: www.sendsystem.pl

powrót
drukuj

Z kraju i ze świata

TNT Express uruchamia Centrum Usług Wspólnych w Polsce więcej
Zakupy online: liczy się bezpieczeństwo i czas dostawy więcej
Lewiatan, Polska Rada Biznesu i BCC stają w obronie PGP więcej
Poczta Polska z neokartkami na Dzień Kobiet więcej
Z gitarą na pokładzie więcej

Forum

Przeprowadzka 2017-08-21
16:21:28
Wlasny biznes 2017-08-06
19:29:04
Wylewana olia na samochód 2017-05-31
19:31:25
Co po maturze? 2017-05-15
15:59:47
Jakie meble do biura? 2017-05-11
19:45:25

ROZMOWA Z

Takich studiów jeszcze nie było! - rozmowa z dr. Rafałem Zgorzelskim

Sonda - zabezpieczenia

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.
© 2010. All right reserved.
CMS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito