Google Translate

Top brands

Katalog Firm

www.GoPost.pl - operatorzy pocztowi, korespondencja masowa, druk transakcyjny, outsourcing, firmy kurierskie, broker usług kurierskich

Partnerzy

Newsletter

Global Economy

Ważne informacje gospodarcze z Europy na 49 tydzień 2011 roku więcej
Ważne informacje gospodarcze z Polski na 49 tydzień 2011 roku więcej
WIELKI, OSZCZĘDNOŚCIOWY PLAN TUSKA ZAGROŻONY więcej

Po godzinach

 
Wasz typ
 
Wasz typ
 
Wasz typ
 
Wasz typ

Usługi pocztowe

Czy to Twoja firma jest na znaczku?

01-07-2010
Klient sam może sobie...
Jeden z pięciu wzorów Znaczka...

Swiss Post, która może być godnym wzorem do naśladowania, jeśli chodzi o innowacyjne podejście do usług i produktów pocztowych, chwali się sukcesem swojego produktu - WebStamp, który od czterech lat funkcjonuje na szwajcarskim rynku i cieszy się dużą popularnością. Usługę dającą szansę na kreatywne i promocyjne podejście do znaczka pocztowego oferuje też Poczta Polska S.A.


25 milionów wydrukowali Szwajcarzy

 

W liczącej mniej niż 8 milionów mieszkańców Szwajcarii wydrukowano już 25 milionów e-znaczków. Korzyści są oczywiste - koperta przyciąga uwagę, dzięki frankowaniu, które umożliwia wykorzystywanie spersonalizowanych motywów - informowała Swiss Post o sukcesie usługi, z której każdy konsument może skorzystać, nie ruszając się sprzed komputera. Jeśli ktoś chce mieć swój znaczek wystarczy dostęp do: komputera połączonego z  internetem i drukarki. Po zalogowaniu na stronie internetowej Swiss Post można przystąpić do projektowania swojego znaczka. Jako motyw może być wykorzystane wszystko: zdjęcia, logo firmy i produktu, grafiki, a nawet wiadomości reklamowe.  Klient decyduje, czy  drukuje znaczki bezpośrednio na kopercie, czy używa specjalnych arkuszy, na których drukowane są znaczki. Realizowana opłata on-line za WebStamp jest taka sama jak za normalny znaczek. Jeśli ktoś nie chce, albo nie może wydrukować swoich znaczków, wyręczy go operator. Poczta Szwajcarska oferuje, że wydrukuje dla swoich klientów e-znaczkowe zamówienie. Jak zapewniała mnie Nathalie Salamin z Biura Prasowego Poczty Szwajcarskiej - Każda ilość zamówionych znaczków jest przyjmowana przez nas do realizacji. Nie ma ani minimalnej, ani maksymalnej liczby zamówień, która byłaby realizowana. Swiss Post trafiła na podatny grunt, gdyż jak wylicza: Już ponad 160 tysięcy klientów skorzystało z tej usługi, z czego 25 tysięcy to klienci biznesowi.

 

Polski Webstamp - Znaczek personalizowany

 

 

Poczta Polska S.A także ma w swojej ofercie usługę, która daje klientowi szansę na stworzenie własnego znaczka. Oferowana przez Pocztę Polską S.A usługa - Znaczek personalizowany polega na nadruku na pustym polu znaczka pocztowego indywidualnego projektu zgłoszonego przez klienta. Treść nadruku może być dowolna, podlega jedynie ograniczeniom technicznym i prawnym. Zaproponowane do nadruku zdjęcia, rysunki, symbole, znaki firmowe, teksty okazjonalne - urodzinowe, świąteczne, jubileuszowe nie mogą naruszać autorskich praw osobistych, majątkowych, praw pokrewnych, dóbr osobistych oraz muszą być zgodne z dobrymi obyczajami i zasadami współżycia społecznego. – informuje mnie Michał Dziewulski z Biura Prasowego Poczty Polskiej S.A. Oferta polskiego operatora nie jest, póki co, ani tak: rozbudowana, uproszczona i rozpowszechniona jak operatora szwajcarskiego, ale wydaje się, że sytuacja może się zmienić. Jak dotąd oferowane przez rodzimą pocztę motywy, walentynkowy i kwiatowy, wskazują, że produkt adresowany jest bardziej do osoby fizycznej niż prawnej, ale w Poczcie Polskiej zapewniają, że w razie potrzeby szybko dostosują się do potrzeb rynku.
Nabycie Znaczka personalizowanego nie powinno być problemem
. Usługę może zamówić każdy klient: przedsiębiorca, osoba prawna lub fizyczna nie będącą przedsiębiorcą oraz jednostka organizacyjna nie posiadającą osobowości prawnej. Znaczki z nadrukowanym na pustym polu projektem mogą być użyte do opłacania usług pocztowych. Zamówienie na usługę można złożyć w ponad 150 wytypowanych placówkach pocztowych. - W ofercie posiadamy 5 wzorów, na których możemy umieścić m.in. swoją podobiznę. Cena waha się od 55 do 88 zł. i jest uzależniona od ilości znaczków znajdujących się w wybranym przez klienta wzorze np. 55 zł. koszt 8 znaczków + 8 przywieszek-personalizacji. - dodaje Michał Dziewulski.

 

Miłosz Kołodziej

 

 

powrót
drukuj

Z kraju i ze świata

TNT Express uruchamia Centrum Usług Wspólnych w Polsce więcej
Zakupy online: liczy się bezpieczeństwo i czas dostawy więcej
Lewiatan, Polska Rada Biznesu i BCC stają w obronie PGP więcej
Poczta Polska z neokartkami na Dzień Kobiet więcej
Z gitarą na pokładzie więcej

Forum

Przeprowadzka 2017-08-21
16:21:28
Wlasny biznes 2017-08-06
19:29:04
Wylewana olia na samochód 2017-05-31
19:31:25
Co po maturze? 2017-05-15
15:59:47
Jakie meble do biura? 2017-05-11
19:45:25

ROZMOWA Z

Takich studiów jeszcze nie było! - rozmowa z dr. Rafałem Zgorzelskim

Sonda - zabezpieczenia

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.
© 2010. All right reserved.
CMS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito